Sastanak proizvođača ljekovitog bilja u Žepču

Sastanak proizvođača ljekovitog bilja u Žepču 20.09.2013.

U sklopu projekta Malo i srednje poduzetništvo bez granica načelnica Općine Majur Klementina Karanović sudjelovala je na sastanku proizvođača ljekovitog bilja u Žepču s početkom u 11 sati.

eu projekt

Opširnije…

Sastanak proizvođača ljekovitog bilja u Žepču

U sklopu projekta Malo i srednje poduzetništvo bez granica kojeg provodi Općina Majur kao nositelj uz financijsku pomoć EU, Prekogranična suradnja Hrvatska – Bosna i Hercegovina načelnica Općine Majur Klementina Karanović sudjelovala je na sastanku proizvođača ljekovitog bilja u Žepču koji je održan 20. rujna 2013. s početkom u 11 sati.
Sastanku su uz domaćine i voditelje projekta predstavnike Udruge poduzetnika i poslodavaca Žepče sudjelovali i brojni proizvođači i sakupljači ljekovitog bilja s područja Hrvatske i Bosne i Hercegovine.
Na sastanku su proizvođači izmijenili iskustva u proizvodnji ljekovitog bilja kao i iskustva u pronalasku tržišta.
Svi zajedno su obišli prostor i opremu Udruge kojim se koriste proizvođači iz BiH članovi Mreže ljekovitog bilja kako bi olakšali i unaprijedili svoju proizvodnju.