ZAŽELI I MI SMO TU

12. lipnja 2018. godine ministar rada i mirovinskog sustava donio je Odluku o financiranju projektnog prijedloga ZAŽELI I MI SMO TU, financiran iz Europskog socijalnog fonda u sklopu Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

Vrijednost projekta je 1.913.218,75 kn, a provodit će se na području Općine Majur.

 

PROJEKTNI PARTNERI:

  • HZZ, PODUČNI URED SISAK
  • CENTAR ZA SOCIJALNU SKRB HRV. KOSTAJNICA

 

CILJEVI PROJEKTA:
Opći cilj projekta je pridonijeti pristupanju tržišta rada ženama pripadnicama ranjivih skupina i povećanju kvalitete života starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju na području Općine Majur, a specifični ciljevi su:
1. Osnaživanje, povećanje radnog potencijala i educiranje teže zapošljivih žena s nižom razinom obrazovanja.
2. Socijalno uključivanje i povećanje razine kvalitete života starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju

REZULTATI PROJEKTA SU:
1. Poboljšana znanja i vještine i unapređen radni potencijal žena
2. Povećana razina kvalitete života krajnjih korisnika

 

Screenshot_1