Općina Majur provodi projekt “Zaželi i opet smo tu” u suradnji s partnerima Centrom za socijalnu skrb Hrv. Kostajnica i Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Područni ured Sisak.

Projekt će trajati 18 mjeseci. Vrijednost projekta je 1.113.960,00 kn i u potpunosti je financiran iz Eurpskog socijalnog fonda.

Cilj ovog projekta je pridonijeti pristupanju tržištu rada ženama starijim od 50 godina,nižeg obrazovnog statusa te socijalno uključivanje i povećanje razine kvalitete života starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju na području naše općine.

Projektom se zapošljava 12 nezaposlenih žena u trajanju od jedne godine,a svaka žena vodi brigu o najmanje šest korisnika starijima i nemoćnima iznad 65 godina.

Screenshot_1