Svečana sjednica Općine Dvor

Svečana sjednica Općine Dvor 21.09.2013.

U subotu, 21. rujna 2013. godine s početkom u 13 sati načelnica Općine Majur Klementina Karanović i njen zamjenik Milan Živković prisustvovali su svečanoj sjednici Općine Dvor u Domu kulture u Dvoru povodom Dana Općine Dvor i Međunarodnog dana mira.

grb dvor

Opširnije…

Svečana sjednica Općine Dvor

U subotu, 21. rujna 2013. godine s početkom u 13 sati načelnica Općine Majur Klementina Karanović i njen zamjenik Milan Živković prisustvovali su svečanoj sjednici Općine Dvor u Domu kulture u Dvoru povodom Dana Općine Dvor i Međunarodnog dana mira.
Svečanu sjednicu predvodio je predsjednik vijeća Općine Dvor Stjepan Buić.
Načelnik Općine Dvor Nikola Arbutina je predstavio projekte tijekom protekle četiri godine koje je zajedno sa svojim suradnicima ostvario.
U ime gostiju gradonačelnik Hrvatske Kostajnice Tomislav Paunović istaknuo je potrebu za zajedničkom suradnjom svih općina i gradova na ovom području i naglasio potrebu pomoći od same Države kako bi opstali na ovom području.
Nakon svečane sjednice
svi uzvanici su posjetili izložbu fotografija “Iz srca hrasta” u kojoj je predstavljeno bogatstvo starih drvenih kuća koje još uvijek postoje na području sela Komora.

grb dvor