VELEPOSLANICI KANADE I FRANCUSKE POSJETILI OPĆINU MAJUR

U ponedjeljak, 11. prosinca 2017. godine, Općinu Majur su posjetili veleposlanik Kanade gosp. Daniel Maksymiuk i veleposlanica Francuske gđa. Corinne Meunier. Tema posjeta je bila ravnopravnost žena u politici s obzirom da su u Općini Majur načelnica i njezina zamjenica žene, kao i znatan broj žena u općinskom vijeću.
Uz načelnicu Općine Majur Klementinu Karanović i njezinu zamjenicu Ivanu Paškvan, sastanku su prisustvovale pročelnica Kristina Rac, ravnateljica Suzana Tumurad, općinske vijećnice Ana Šarić i Ana-Marija Vujčić, predsjednica udruge “Hrvatska žena” Majur Višnja Babić, voditeljica LAG-a Una Kristina Pandža i Sandra Jamić, vlasnica obrta “Sandrine rukotvorine. Veleposlanicima smo predstavili Općinu Majur, način života, povijest, EU projekte koje provodimo i buduće planove. Poklonili smo im proizvode lokalnih proizvođača.
Veleposlanici su nas upoznali sa načinom života u njihovim zemljama u sličnim općinama.