POZIV NA DOSTAVU FOTOGRAFIJA ZA IZLOŽBU VOLONTERSKIH PROGRAMA U 2023. GODINI

Agencija lokalne demokracije Sisak obavještava kako je objavljen Poziv na dostavu fotografija za izložbu volonterskih programa u 2023. godini. Poziv je otvoren za organizatore s područja cijele Sisačko-moslavačke županije.

Tekst poziva i prijavnicu možete preuzeti na stranici Agencije lokalne demokracije Sisak putem sljedećeg linka: https://lda-sisak.hr/poziv-na-dostavu-fotografija-za-izlozbu-volonterskih-programa-u-2023-godini/

Otvorenje izložbe je predviđeno uoči 5. prosinca 2023. godine, kada se obilježava i Međunarodni dan volontera. Tijekom otvaranja izložbe dodijeliti će se Volonterske nagrade Grada Siska za 2023. godinu.

Rok za dostavu fotografija i prijavnice je 13. studenog 2023. godine do 12:00 sati na e-mail: aldsisak@gmail.com