Općinska uprava u novom prostoru

Općinska uprava u novom prostoru 29.09.2013.

Na blagdan Sv. Mihaela arkanđela zaštitnika Majura otvorena je nova zgrada Općinske uprave u ulici Kolodvorska 5. Svečanost je započela Svetom misom u kapeli Sv. Mihaela, a nastavilo se svečanim otvorenjem nove zgrade Općine Majur.

otvorenje m

Opširnije…

Općinska uprava u novom prostoru

Na blagdan Sv. Mihaela arkanđela zaštitnika Majura otvorena je nova zgrada Općinske uprave u ulici Kolodvorska 5. Svečanost je započela Svetom misom u kapeli Sv. Mihaela koju je predvodio pater Svetislav Krnjak,

crkva

a nastavilo se svečanim otvorenjem nove zgrade Općine Majur.
Svečanosti su prisutvovali vijećnica županijske skupštine SMŽ i podpredsjednica Hrvatske seljačke stranke gđa. Marijana Petir, gradonačelnik Grada Hrvatska Kostajnica gosp. Tomislav Paunović, načelnik Općine Lekenik gosp. Ivica Perović, načelnik Općine Hrvatska Dubica gosp. Tomislav Mateljak, zamjenici načelnika Općine Donji Kukuruzari gosp. Mijo Latin i gosp. Dalibor Kuruzar i zamjenik načelnika Općine Dvor gosp. Franjo Juranović i ostali brojni gosti.

otvorenje

Novu zgradu općinske uprave Općine Majur svečanim rezanjem vrpce zajednički su otvorili prvi predsjednik Općinskog vijeća Općine Majur gosp. Nikola Marić i prvi načelnik Općine Majur gosp. Zlatko Marić te zaželjeli djelatnicima puno uspjeha u radu i napretka cijelog kraja.

vrpca

Pater Svetislav Krnjak blagoslovio je novu zgradu kako bi Općina Majur u novom prostoru nastavila s još kvalitetnijim radom.

P1110534

Članice Kulturno-umjetničkog društva “Sloga” Majur izvornim pjesmama obilježile su ovaj svečani dan.

kud (1)

Svi zajedno nastavili su druženje na zajedničkom domjenku.

DSC01712

U poslijepodnevnom dijelu programa svečano su otvorene i blagoslovljene nove tribine Športskog nogometnog kluba Majur. Tribine je svečanim rezanjem vrpce otvorio predsjednik nogometnog saveza SMŽ gosp. Davor Ivić, a tribine je blagoslovio pater Svetislav Krnjak.

DSC01735