Obavijest o izuzimanju iz postupka provedbe Oglasa za zapošljavanje u sklopu projekta “Zaželi i mi smo tu”

U skladu sa Mišljenjem Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa broj: 711-I-1201-M-107/18-02-8 od 04. rujna 2018. godine,  Klementina Karanović, općinska načelnica Općine Majur, objavljuje Obavijest o izuzimanju iz postupka provedbe Oglasa za zapošljavanje na radno mjesto: Radnica za potporu i podršku starijim osobama i soobama u nepovoljnom položaju, u sklopu projekta “Zaželi i mi smo tu” zbog prijave sestre dužnostnice na objavljeni oglas raspisan od strane Općine Majur.

Obavijest o izuzimanju u provedbi Oglasa za zapošljavanje u skopu projekta “Zaželi i mi smo tu”

Odluka o izuzimanju iz postupka provedbe zapošljavanja na temelju objavljenog Oglasa za zapošljavanje Radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju u sklopu projekta “Zaželi i mi smo tu”

Mišljenje Povjerenstva za odlučivanje o sukobu interesa broj: 711-I-1201-M-107-18-02-8