OGLAS ZA PRIJAM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME, RADNICA ZA POTPORU I PODRŠKU STARIJIM OSOBAMA I OSOBAMA U NEPOVOLJNOM POLOŽAJU, KROZ PROJEKT „ZAŽELI I MI SMO TU“ (10 IZVRŠITELJICA (Ž) NA ODREĐENO VRIJEME OD 24 MJESECA)

OGLAS ZA PRIJAM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME, RADNICA ZA POTPORU I PODRŠKU STARIJIM OSOBAMA I OSOBAMA U NEPOVOLJNOM POLOŽAJU, KROZ PROJEKT „ZAŽELI I MI SMO TU“

(10 IZVRŠITELJICA (Ž) NA ODREĐENO VRIJEME OD 24 MJESECA)

 

6.kolovoza 2018. godine Općina Majur je raspisala Oglas za prijeme u službu radnica za potporu i podršku starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju, 10 izvršiteljica na određeno vrijeme od 24 mjeseca. Natječaj je otvoren do 16. kolovoza 2018.

Oglas je objavljen na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 6. kolovoza 2018. godine.

 

OGLAS U CIJELOSTI:

Oglas za prijam Radnica za potporu i podršku starijim osobama u nepovoljnom položaju

Screenshot_1