OBNOVA DRUŠTVENOG DOMA U GRABOŠTANIMA

Projektom “Obnova u potresu oštećenih Društvenih domova” obnovljen je društveni dom u naselju Graboštani. U sklopu radova izvršeni su pripremni radovi, demontaža i rušenje, gipskartonski, zidarski, soboslikarski, stolarski i keramičarski radovi, obnovljeni su dimnjaci napravljena je ograda, nabavljena je rasvjetna oprema i kuhinja sa elementima i aparatima. Za provedbu projekta osigurano je 86% bespovratnih sredstava, 60.000,00 € iz Ministarstva regionalnog razvoja i fondova europske unije, a ostatak iz Proračuna Općine Majur u iznosu od 9.575,00 €. Projekt „Obnova u potresu oštećenih društvenih domova“ sufinanciran je prema Programu održivog razvoja lokalne zajednice za područje Sisačko-moslavačke županije. Projekt je završen tijekom prosinca 2023. godine.