OBAVIJEST O ODRŽAVANJU PRETHODNE PROVJERE ZNANJA KANDIDATA (PISANO TESTIRANJE) ZA PRIJAM NA RADNO MJESTO VIŠEG REFERENTA ZA PROVEDBU EU PROJEKTA “O3: Osnaži se, Obrazuj se, Osamostali se!”

Obavještavaju se kandidati prijavljeni na Oglas za prijam u službu na radno mjesto višeg referenta za provedbu EU projekta “O3: Osnaži se, Obrazuj se, Osamostali se!”, objavljen na web stranici Općine Majur i HZZ-a, 17. svibnja 2019. godine da će se prethodna provjera znanja – pisano testiranje i intervju održati dana 04. lipnja 2019. godine (utorak) s početkom u 9,00 sati na adresi Narodna knjižnica i čitaonica Majur, Sv. Mihovila 2, Majur.

Kandidati koji ispunjavaju uvjete Oglasa bit će obaviješteni o terminu testiranja telefonskim putem.

Kandidati koji na pisanom testiranju ostvare najmanje 50% bodova iz svakog od područja testiranja pristupit će isti dan intervjuu.

Ako kandidat ne pristupi testiranju ili intervjuu, bez obzira na razloge, smatra se da je povukao prijavu na Oglas.

Predsjednica povjerenstva

Ivana Paškvan