Održana je svečana sjednica općinskog vijeća Općine Majur povodom obilježavanja 27 godina postojanja Općine Majur.

Dana 26.9.2024. godine u Majuru održana je svečana sjednica općinskog vijeća Općine Majur povodom obilježavanja 27 godina postojanja Općine Majur.
Program je započeo polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća za sve žrtve Domovinskog rata s područja Općine Majur. Na obilježavanju su sudjelovali uvaženi gosti izaslanik predsjednika Vlade RH Andreja Plenkovića i izaslanik potpredsjednika Vlade RH i ministra Hrvatskih branitelja Tome Medveda gosp. Dinko Tandara, izaslanica župana Sisačko-moslavačke županije Ivana Celjaka gđa. Anita Sinjeri Ibrišević, načelnici i zamjenici načelnika susjednih općina i grada, predstavnici Ministarstva unutarnjih poslova i ustanova.
Klementina Karanović, općinska načelnica Općine Majur, zahvalila se svima na dolasku, predstavila rad općine u proteklom razdoblju te se zahvalila svima koji doprinose boljitku i razvoju Općine Majur.
Dinko Tandara i Anita Sinjeri Ibrišević pohvalili su rad općine Majur te prenijeli podršku Vlade RH i županije u daljnjem radu Općine Majur.