STANOVNICI OPĆINE MAJUR OSLOBOĐENI PLAĆANJA KOMUNALNE NAKNADE

Na 24. sjednici Općinskog vijeća Općine Majur, koja je održana u utorak 16. ožujka 2021. godine, na prijedlog načelnice općine Klementine Karanović donesena je Odluka o mjerama za ublažavanje negativnih posljedica prouzročenih potresom kojom se sve vlasnike ili korisnike obiteljskih kuća na području Općine Majur oslobađa u cijelosti od plaćanja komunalne naknade u razdoblju od 1. siječnja do 31. ožujka 2021. godine.
Usred razornih potresa koji su se dogodili 28. i 29. prosinca 2020. godine područje općine Majur je stradalo u cijelosti. Do danas je pregledano 660 objekata od kojih je 95% stradalo u potresu. Izražavajući solidarnost i razumijevanje zbog posljedica nastalih uslijed potresa donesena je ova odluka.