Javna rasprava o prijedlogu Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Majur

Općina Majur je objavila održavanje javne rasprave o prijedlogu Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Majur.

Javni uvid o prijedlogu Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Majur započinje dana 14. prosinca 2016. godine i traje do 27. prosinca 2016. godine, a može se u navedenom terminu izvršili u Općini Majur, Kolodvorska 5, Majur, u vremenu od 8,30 do 13,30 sati.

Javno izlaganje radi obrazloženja planskih rješenja, smjernica i mjera u okviru izrade navedenog Prostornog plana uređenje održat će se u vijećnici Općine Majur, Kolodvorska 5, Majur dana 19. prosinca 2016. godine (ponedjeljak) s početkom u 10,00 sati.

Više informacija pročitajte na poveznici ispod.